top of page

Piegādes Noteikumi

DER ZINĀT!

Mājas lapā izvietotajiem fotoattēliem ir ilustratīva nozīme. Materiāli var tikt aizstāti ar līdzvērtīgiem, saglabājot produkta kopējo stilu, noskaņu un krāsas. 

PAR APMAKSU UN PIEGĀDES ILGUMU

Pēc pasūtījuma veikšanas, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc tā apmaksas tiks sagatavots Jūsu pasūtījums. Preci tiek izsniegta tikai tādā gadījumā, ja esat veicis pilnu rēķina apmaksu. 

Pasūtījuma piegāde var aizņemt 3-5 darba dienas vai ilgāk, ja ir liela noslodze.

Piegāde notiek ar Omniva pakomātu visā Latvijas teritorijā, kā arī Baltijā un Eiropā, vai arī varat izvēlēties bezmaksas preces saņemšanu Cēsīs vai Rīgā (Braslas iela 22e), iepriekš vienojoties par datumu un laiku. 

.

Pārdevējs dara visu, lai tiktu ievēroti norādītie piegādes termiņi, bet, neskatoties uz to, ir iespējami Preces piegādes kavējumi no Pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ.

 

KĀDAS IR PIEGĀDES IZMAKSAS?

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievietojiet virtuālajā grozā izvēlētās preces un dodieties uz “Grozs”. Izvēlieties piegādes vietu, Omniva pakomāta adresi, ievadiet informāciju rēķina sagatavošanai un veiciet pasūtījumu. Precīzas Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas tiks pievienotas rēķinam, ņemot vērā produktu skaitu, izmērus un svaru. 

PRECES ATGRIEŠANA

Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Šajā gadījumā atpakaļsūtīšanas izdevumi jāsedz Klientam.

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, oriģinālais iesaiņojums un marķējums.

Naudas līdzekļi tiek atgriezti pēc Klienta rakstiskā iesnieguma. Naudas līdzekļi  tiks pārskaitīti uz Klienta norādītajiem rekvizītiem. Pārdevējs par preci samaksāto naudas summu atgriezīs 7 – 30 darba dienu laikā. 

 

bottom of page