top of page

Atsauksmes

Dita ir fenomenāla! Dita rada skaistumu, sievišķību un maģiju. Lai gan es pati īsti nezināju, ko vēlos, viņa burtiski nolasīja manas domas! Tik ar vienu tikšanos reizi Dita spēja uzburt MANU kāzu ceremonijas vietu.
Man patika katra detaļa, katrs zieds un zaļums. Dita kā nemanāma feja visu paveica neticami īsā laikā! 
No sirds pateicos par Jūsu profesionālitāti un sirds siltumu reizē! <3

Laura

Ļoti iesaku Eucalyptus! Dita dekorēja mūsu kāzu svinības, kā arī taisīja manu līgavas pušķi. Jau no pirmās tikšanās mums saskanēja domas, kā visam vajadzētu izskatīties un komunikācija bija viegla un patīkama. 
Rezultāts kāzās - ļoti skaisti! Dita ne tikai uzbūra kopējo gaisotni, bet arī piemeklēja visādus sīkumiņus, kas lieliski papildināja kāzu tematiku. 
Ja esat atraduši Eucalyptus, tālāk variet nemeklēt, Dita parūpēsies un izdekorēs jebkuru pasākumu pēc visām klienta vēlmēm :)

Anna

Paldies par atsaucību, komunikāciju un perfektu ideju realizāciju! Dita mums palīdzēja uzburt ziemas pasakas kāzu sajūtu- sākot no floristikas aksesuāriem un beidzot ar pilnu restorāna zāles galdu klājumu. Papildus floristikai tika nodrošināta arī dekorēšana un pilna idejas realizācija.
Ārkārtīgi priecājamies par veiksmīgo sadarbību un burvīgo atmosfēru, ko baudījām un novērtējām mēs visi. Ļoti priecājos par savu izvēli- Eucalyptus Decoration :)

Dārta

Izmantojām Eucalyptus kā mūsu dekorātorus kāzās. Viss bija super skaisti! Ar Ditu bija ļoti viegli sadarboties, kas atviegloja gatavošanos kāzām. Saņēmām ļoti daudz jaukus komentārus no viesiem par ziediem un dekorācijām. Pilnīgi noteikti iesaku Ditu un viņas komandu! Paldies jums!

Suzanna

Mūsu darbi : Testimonials
bottom of page