Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā kāzu dekorēšana? 

Dekorēšanas izmaksas atkarīgas no daudzām pozīcijām: 

Lielu daļu kopējām izmaksām sastāda floristika jeb ziedu noformējums. Šī sadaļa var mainīties atkarībā no ziedu un zaļumu veida, dekorējamo zonu skaita un kopējā apjoma. Šajā pozīcijā nodrošinam visu, sākot no līgavas pušķa, arkas kompozīcijas, galda dekoriem beidzot ar ziedu instalācijām pie ieejas u.c.

Dekorāciju noma ir vēl viena svarīga pozīcija, kas var būtiski mainīt  gan budžetu, gan kopējo noformējumu. Kopā saprotam, cik daudz, kāda veida svečturi, trauki, vāzes, mēbeles (arkas, galdi, krēsli u.c.) un cits inventārs Jums nepieciešami, un tad nosakam izmaksas. Mūsu inventāra klāstā ir gandrīz viss nepieciešamais, lai izdekorētu vidēja lieluma kāzas. 

Transporta izmaksas rēķinam kā minimums vismaz divas reizes turp un atpakaļ no svinību vietas. (ja esam bijuši Jūsu izvēlētajā svinību vietā, ja nē, tad trīs reizes). Izmaksas var svārstīties ~ no 50.00 – 400.00 eur, atkarībā no km, dekorāciju apjoma, iekļautas arī materiālu sagādāšanas izmaksas (piemēram ziedu bāzes apmeklējums u.c.). Pasākumiem, kam paredzēts īpaši liels daudzums dekorāciju, piemēram tiek vesti krēsli vai citas mēbeles, tiek organizēts papildus transports. 

Darba izmaksas tiek aprēķinātas atkarībā no kopējā noformējuma apjoma un sarežģītības. Jāsaprota, ka tajās iekļautas vidēji 2-3 tikšanās ar jauno pāri, koncepta un kopējā tāmes izveide un rediģēšana, nepieciešamo lietu sagatavošana, pasūtīšana, iegāde, ziedu izvēle, pasūtīšana un sagāde, ziedu kompozīciju un instalāciju izveide, visu nepieciešamo dekoru pakošana, piegāde, uzstādīšana, novākšana un mazgāšana. Kā arī darbaspēks kāzu dienā. (tie var būt līdz 7 cilvēkiem)

Viena pasākuma noformēšanas darba izmaksas vidēji ir sākot no 300.00 EUR.

Papildus un tehniskais materiāls ir viss tas, kas papildinās un  noformējumu, un palīdzēs to uzstādīt vai noturēt tehsniski. Piemēram oāzes, sveces, lentītes, savilcēji (piemēram lampiņu virteņu uzstādīšanai) un daudz kas cits. 

 

Vidēji izbraukuma kāzu dekorēšanas process ilgst sākot no ~ pus gada- gada, izņēmuma kārtā iespējams visu saorganizēt mēneša laikā. Vidējās izmaksas Eucalyptus dekorētām kāzām ir sākot no ~ 1500- 4000 EUR.

Cik laicīgi jārezervē datums, ja vēlamies lai jūs dekorējat mūsu kāzas?

        Datumu vēlams pierezervēt jo ātrāk, jo labāk. It sevišķi, ja kāzas paredzētas “karstajā sezonā” no maija-oktobrim un, ja kāzas planotas nedēļas nogalē.

Sākumā saprotam aptuveno konceptu, vienojamies par svinību un ceremonijas vietu, aptuveno budžetu, bet visas citas detaļas un aktīvāku plānošanu sākam aptuveni pus gadu pirms pasākuma. 

 Rezervējam ne agrāk kā 1- pusotru gadu pirms kāzām. 

Vai piedāvājat ko citu izņemot kāzu dekorēšanu? 

     Jā!  Pāris reizes gadā ir  pieejams POP UP svētku piedāvājums, parasti tas ir uz māmiņdienu, valentīndienu, sieviešu dienu. Piedāvājam īpašus ziedu pušķus un kompozīcijas ar piegādi. 

Īpaši aktīvs ir arī adventes laiks, kurā piedāvājam dažādus adventes vainagus un citus dekorus. 

Dekorējam arī dzimšanas dienas svinības, kāzu jubilejas un citus īpašus pasākumus. 

Vai piedāvājat arī atsveišķu ziedu un dekoru sagatavošanu bez izbraukuma dekorēšanas?

     Jā! Piedāvājam sagatavot ziedu kompozīcijas Jūsu izvēlētām pozīcijām. Kā arī varam sagatavot atsevišķas dekoru kastes (piemēram katram viesu galdam). Kāzu dienā viss ir sagatavots tā, lai Jūs varat atbraukt visam pakaļ un paši uzstādīt.