“EUCALYPTUS” ir radošu cilvēku komanda, ar vēlmi radīt prieku Jums un skaistumu Jūsu īpašajos svētkos.

No radošuma aizbēgt nevar! Vēlme darboties, veidot ko jaunu, skaistu ir “EUCALYPTUS” aicinājums. Ja tas ir iekšā, tas ir jāliek lietā, jālaiž pasaulē un jādalās ar citiem. Mūsu stiprā puse ir elastīga domāšana un vēlme mesties jaunos izaicinājumos. Sākot no domas un idejas radīšanas līdz realizācijai dzīvē ir ilgstošs process, tāpēc katrs pasākums tiek rūpīgi apdomāts, plānots un gaidīts. Ticam, ka skaistums veidojas no detaļām, tāpēc uzmanība tiek pievērsta pat vissīkākajām niansēm.

Jautāsiet, kāpēc “EUCALYPTUS”?

Tas ir mūžzaļš, izturīgs augs un tas simbolizē spēku. To ziedi priecē acis ar savu krāšņumu, tāpat kā mēs radot Jūsu svētku noformējumu.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://eucalyptus.lv/wp-content/uploads/2018/09/IMG_9409.jpg); }
Top