Kāzu rīts.
Manuprāt, tik svarīgi to iesākt patīkami, nesteidzīgi un mierīgi. Atļauj sev noskaņoties dienai un izbaudīt to pilnībā. Kāzu diena ir notikumiem un emocijām bagāta, tāpēc palutini sevi ar gardām, nesteidzīgām brokastīm, uzņem enerģiju.
Iepriekš padomā par to, kā apkārtējā vide var ietekmēt tavu garastāvokli. Ideālā variantā pavadi pirms kāzu nakti un rītu vietā, ku vari labi izgulēties, kur ir gaiši, skaisti un, kur TU juties labi. Padomā par detaļām- ziedi, sveces, uzkodas, kāds dzirkstošs dzēriens.. un Tev svarīgie cilvēki. Ja vēlies pavadi nakti un rītu viena pati, ja vēlies dari to ar draudzenēm, mammu vai topošo vīru. TU pati jutīsi kā ir vislabāk. Nav obligāti jāseko tradīcijām vai citiem “noteikumiem”.
Atceries, ka šis ir TAVS laiks. IZBAUDI procesu un notikumus. 🤍🥂
Foto – @annijaveldre
Vieta- @annas_hotel
Ziedi- @eucalyptus_decoration
Līgavas kleita- @amelii.dress

Lai gan priekšā Ziemasssvētki un Jaunais gads, jau šobrīd gribas atskatīties uz paveikto, nedaudz atvilkt elpu, lai uzņemtu jaunu enerģiju un iedvesmu.
Pēdējie mēneši, neskatoties uz situāciju valstī un pasaulē, ir darbīgi.
Šovakar šķirstu saulainās bildes no vasaras kāzām un sirdī prieks, ka šogad satikos ar daudziem, tik patiesi burvīgiem pāriem.
Godīgi sakot, priecājos, ka katru dienu esmu tuvāk vasarai. Pavisam drīz, atkal būs saule, ziedi un neviltoti smaidi. Kāzas, tomēr, ir mana sirdslieta, mani mīļākie svētki. Tiem arī vēlos veltīt savu lielāko enerģiju.
Jā, šis laiks ir diezgan neparedzams, bet es ticu un zinu, ka mīlestība nekur nav pazudusi un kāzas būs! Lai nu kādā formātā svinēsiet, ziedi un dekori būs nepieciešami!
Es labprāt, iesaistīšos arī nelielās svinībās un parūpēšos par svētku noskaņas radīšanu.Nākošajā gadā esmu apņēmusies izvērtēt, kur un kā tērēju savu enerģiju. Pievērsīšu uzmanību gan projektiem, gan cilvēkiem ar kuriem veidoju sadarbības, lai gala rezultāts iepriecinātu gan Jūs, gan mani. Esmu par cilvēcīgām, skaistām un kvalitatīvām sadarbībām.
Ja jūti un vēlies, lai esmu daļa no Jūsu kāzu dienas, raksti, un par visu vienosimies.

Dita 🙂

Ir 12.decembris-Trešā Advente. Daudzi no Jums gatavojas Ziemassvētkiem, bet man šķiet, ka mana ziemas un svētku sajūta rit jau vairākus mēnešus..

Pāris dienas mierā un mājās laikam ir par daudz. Jau gribas lekt atpakaļ darbos-darīt! Bet pirms ķeros pie jaunā, gribu izteikt savas pārdomas pateikties par to, kas jau pagājis..

ADVENTE.. jau otro gadu man tik ļoti darbīgs laiks. Eucalyptus POP UP veikaliņš…jeb drīzāk cītīga gatavošanās un ziemassvētku dziesmas jau oktobra vidū, čiekuru un citu dabas materiālu vākšana, n-tie krāsas baloniņi, kastu kastes, skuju kalni, skuju un mandarīnu smarža… un, protams, pakošana, pakošana, pakošana.. Tik interesanti, tomēr, pabūt citā vidē, ārpus savas komforta zonas. Garas darba stundas tirdzniecības centrā un ārpus tā. Man tā nav tikai tirdziecības vieta, mans ir sirds darbs un enerģija, kuru veltu JUMS. Neteikšu, ka Jūtos kā zivs ūdenī tiešajā pārdošanā.. saņemos un katru reizi nedaudz kāpju sev pāri. Cilveki tik dažādi.. tik daudz smaidu, prieka, pārsteiguma, dažādi komentāri, arī izbrīna. Ko tik nenākas piedzīvot..

Paldies ikvienam, par labu vārdu, smaidu un prieku acīs. Kopumā tik daudz enerģijas.. iztērētas un saņemtas. Un šobrīd man tik liels prieks, ka varu to visu piedzīvot. Godīgi sakot, realitātē, nekā ļoti mierīga šeit nav.. bet man patīk tas trakais haoss…process. Lai cik nogurusi es būtu, kad tas beidzas, man gribas atkal. Tāds nebeidzamais aplis.

Paldies katram, kurš pirmssvētku laikā pasūtīja, iegādājās un iepriecināja sevi un citus ar Eucalyptus darinātajiem adventes vainadziņiem, dekoriem, DIY komplektiem un citiem nieciņiem. Un protams, vislielākais paldies maniem palīgiem, ģimenei un draugiem, bez kuru atbalsta šis viss nebūtu iespējams..

Par jauniem darbiem, jaunām izvēlēm un iespējām.✨ Lai ģimeniski un mierpilni svētki. ❤️

Tikai pēc savām kāzām es patiesi sapratu, cik emocijām, notikumiem un satraukumiem bagāta ir kāzu gatavošanās un svinību diena. Visam “saliekoties pa plauktiņiem”, izvēloties mums piemērotākos kāzu pakalpojumu sniedzējus, esot klāt tikai svarīgākajiem cilvēkiem dzīvē, viss notika tā kā tam janotiek.
Lai gan svinību vietas ziedus veidoju pati ar draudzeni un viņas mammu, dekorācijas izmantoju no EUCALYPTUS inventāra klāsta un visu plānojām paši, gribēju pietaupīt enerģiju un atstāt vietu arī pārsteigumam. Ne vienu brīdi nenožēloju, ka uzticējos un ļāvu vaļu INBLOOM, kas parūpējās par manu līgavas pušķi, ceremonijas vietas ziediem un mūsu jaunlaulāto galda ziedu noformējumu. Mūsu brīnišķīgie vedēji izveidoja neizmirstamu kāzu pieturvietu uz ezera, turpat, neilga brauciena attālumā no Annas Hotel. Diena, kad viss notika kā sapnī.. Un papildus tam, mūsu brīnišķīgo foto iemūžinātāja- lieliskā ANNIJA VELDRE parūpējās, par šo publicēto rakstu, pasaulslavenajā kāzu blogā JUNEBUG WEDDINGS. Vairāk lasi.. https://junebugweddings.com/wedding-blog/intimate-blush-gold-wedding-annas-hotel/
Topošās līgavas un līgavaiņi.. ar šo ierakstu tikai gribēju teikt, ka tas ir pilnīgi reāli- pašam plānot kāzas. Protams, pirms tam ir kārtīgi jāievāc informācija, laicīgi jāizvēlas vieta, fotogrāfs un visi citi pakalpojumu sniedzēji. Novēlu vieglu, savlaicīgu gatavošanos un burvīgu kāzu dienu! Ja vēlies Eucalyptus kā savu kāzu dekoratoru vai nepieciešams kāds draudzīgs padoms, gaidīšu ziņu.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://eucalyptus.lv/wp-content/uploads/2018/09/IMG_9409.jpg); }
Top